Leto plné zážitkov v Dunajskej Lužnej

 Leto plné zážitkov v Dunajskej Lužnej

Prázdniny sú tu a už určite mnohí z vás prežívajú dilemu, ako vyplniť deťom program počas dlhých letných týždňov. Zaneprázdnenosť a práca počas leta vás už nemusí znepokojovať. Máme pre vás a vašich najmenších zopár skvelých tipov na detské letné tábory priamo v Dunajskej Lužnej, kde sa skvelo zabavia, zažijú kopec zábavy a zážitkov a spoznajú nových kamarátov. V pestrej ponuke táborov môžu deti zažiť hravú angličtinu, spoznávať život zvieratiek na farme,  športovať, súťažiť či zažiť vojenský výcvik. Inšpirujte sa našim výberom letných táborov v Dunajskej Lužnej.

Denný tábor v Klube Ostrov 23. – 27.8.

Klub Ostrov je pastoračné centrum vo farnosti Dunajská Lužná, ktoré sa nachádza v priestoroch Cirkevnej materskej škôlky Madony Žitného ostrova na Jánošíkovej ulici, hneď vedľa Obecného úradu. Pravidelne sa tu konajú stretnutia prvoprijímajúcich detí, birmovanocov a mládeže z farnosti. Tento rok sa klub rozhodol kvôli nepredvídateľnej pandemickej situácii zorganizovať denný detský tábor. Tábor sa uskutoční koncom augusta pre rekonštrukciu budovy cirkevnej materskej škôlky v dňoch od 23. –  27.8. Tábor je vhodný pre deti od 1. do 5. ročníka ZŠ a celková cena je 70€. V cene je zahrnutá strava 3x denne (desiata, obed, olovrant). Denný režim v tábore začína o 8:00 a končí o 16:00. Prihlásiť svoje deti môžete aj na menej dní (minimálne 3dni).

Viac informácií o tábore a spôsobe úhrady nájdete na : https://forms.gle/Jq3xmfpdkoTKPbHS9

Denný tábor v Detskom kútiku COOP LAND 19. – 23.

Detský kútik COOP LAND, ktorý sa nachádza na Orechovej 60 v Dunajskej Lužnej srdečne pozýva vás a vaše detičky na denný detský tábor, ktorý sa uskutoční v dňoch 19. – 23.7. Tábor je vhodný pre deti už od 4 rokov. Pre najmenších si pripravili skutočne pestrý a bohatý program ako napr. hry, súťaže, tančeky, CUP song, prechádzky, športové aktivity, vojenský výcvik, angličtinu hrou s Karin, tvorivé dielničky, opekačku a výlet za zvieratkami na Biofarmu Stupava. Vyšantiť sa počas dňa môžu aj v interiérovom ihrisku v detskom kútiku. Denný tábor začína o 9:00 a končí o 17:00, ale v prípade potreby je možné dohodnúť sa aj na skoršom príchode. Celková suma denného tábora je 145€, ktorá zahŕňa skvelý program, 3x denne stravu (desiata, obed, olovrant), pitný režim, dopravu + výlety, lektorku angličtiny, vstupné do kútika a materiály na tvorivé dielničky. V prípade záujmu je možné uplatniť aj rekreačné poukazy či platbu na splátky.

Pre viac informácií môžete kontaktovať Katarínu Prypoňovú (0949 041 036) alebo na Facebooku Detského kútika COOP LAND  : https://www.facebook.com/groups/280364119584022

LUŽNÁČIK 2021

Obecný futbalový klub Dunajská Lužná si tento rok pripravil pre svojich členov z kategórií prípravka a žiaci, ale samozrejme aj pre nečlenov, letný denný futbalový CAMP v Dunajskej Lužnej. Šport a leto k sebe jednoducho patria, tak neváhajte a prihláste svoje deti čo najskôr. Zažijú tu futbalové tréningy, pestrý športový a kultúrny program, hry či súťaže. Prihlasovať sa môžete už teraz a máte na výber z týchto 6 turnusov :

  • 12. – 16.07.
  • 19. – 23.07.
  • 26. – 30.07.
  • 02. – 06.08.
  • 09. – 13.08.
  • 16. – 20.08.

V prípade záujmu je možné zúčastniť sa aj viacerých turnusov počas celého trvania LUŽNÁČIKa 2021. Cena denného letného tábora je v sume 99€ a zahŕňa pestrý program a stravu 3x denne (desiata, obed, olovrant). Futbalové leto je za dverami, tak neváhajte a prihláste sa čo najskôr!

Viac informácií o spôsobe prihlásenia nájdete na : https://ofkdl.sk/uz-ste-sa-prihlasili-na-luznacik-2021/?fbclid=IwAR0d8YRSmnxWUjDgGFDjfa8-Bg_f4ZLF1H1HwHswg0Hzjj3_u4oaeF0IyY8

Mgr. Lucia Szkuráková, PhD.

Nová Lužná