NOvá Lužná

Vážení spoluobčania Dunajskej Lužnej,

dovoľte nám touto cestou, aby sme sa Vám predstavili a zároveň sa uchádzali o vašu dôveru a podporu v najbližších a veľmi dôležitých komunálnych voľbách 2022 v Dunajskej Lužnej. Sme tím ľudí, ktorý nevznikol tesne pred voľbami, ale skupina ľudí, ktorým na ľuďoch v našej obci skutočne záleží. Pre ľudí v našej obci spoločne pripravujeme rôzne projekty už dlhšiu dobu. Aktivity nášho tímu (skupiny) ste mohli vidieť v oblastiach sociálnej pomoci (Centrum potravinovej pomoci, Azylový dom), kultúry (Farmárske trhy, Cesta rozprávkovým lesom, Detský festival, detské koncerty a program v spolupráci s detskými kútikmi Coop Land, Tutti Bambini) a iné.
☘️Sila našej skupiny spočíva v úprimnej snahe pomáhať ľuďom, spájať ich a nie rozdeľovať, riešiť a zaujímať sa o ich potreby, pomáhať im v oblastiach ktorým nerozumejú, vytvárať projekty, ktoré ľuďom život v našej obci zjednodušia a spríjemnia. Táto jednotná vízia je zárukou lepšieho života v našej obci, kde všetky dôležité rozhodnutia pre Vás, našich susedov a spoluobčanov, budeme vykonávať múdro, zodpovedné a transparentne a vždy so zreteľom na skutočné potreby ľudí.
⭐️Tento veľký reštart si naša obec a my všetci zaslúžime a potrebujeme. Väčšina našich členov sú ľudia, ktorí v tejto krásnej obci vyrastali, mali možnosť vidieť zmeny a smer, ktorými sa Dunajská Lužná uberala, či už negatívne alebo pozitívne. To všetko nám dáva obrovskú zodpovednosť naplniť očakávania a dôveru, ktorú do nás vložíte. Žiaľ je nutné konštatovať , že Dunajská Lužná sa dostala do bodu, ktorý si žiada skutočne veľký reštart, zmenu smerom k obyvateľom a ich každodenným potrebám. Preto sme pripravili jednotný zrozumiteľný a hlavne realizovateľný program.
Miroslava Pavelková – kandidátka na poslankyňu
Zdenka Frčková – kandidátka na poslankyňu
Katarína Prypoňová Stankovská – kandidátka na poslankyňu
Lukáš Haizer – kandidát na poslanca